کویرموتور نماینده رسمی کاواساکی در ایران

در پنجاه سال گذشته بروز تحولات گسترده در عرصه صنعت موتورسیکلت سازی، تغییرات عمده ای را در نگرش استفاده از این وسیله نقلیه به وجود آورده و بازار این محصولات را بیش از پیش متنوع کرده است.

مدیران و سرمایه گذاران شرکت یکتاز سیکلت کویر با تجربه ای بیش از 40 سال در زمینۀ موتورسیکلت و با درک نیاز روزافزون اقشار گوناگون به این نوع وسیلۀ نقلیه می کوشد به انواع سلایق در این زمینه پاسخ دهد. تنوع بخشی محصولات و پاسخ دهی به طیف گوناگون سلایق مشتریان و ایجاد بستری مناسب برای اشتغال جوانان فعال و کوشا در زمرۀ تلاش های این شرکت بوده است.

کویر موتور با اخذ نمایندگی های رسمی تعدادی از کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی مفتخر گردیده است تا نام خود را به عنوان تحول آفرین در تاریخچۀ صنعت موتورسیکلت در ایران از سال 1388 به ثبت رساند.

استقبال بسیار خوب استفاده کنندگان از موتورسیکلت که غالباً از جوانان جامعه بوده اند ما را بر آن داشت تا با کوشش زیاد اولین موتورسیکلت کلاس 250 سی سی را پس از 30 سال محرومیت در این کلاس در سال 1388 به صورت رسمی وارد و تولید نموده و بستر را برای ورود فناوری های مرتبط به آن هموار نماییم.

این شرکت افتخار دارد با انتقال تکنولوژی از خارج از کشور، اقدام به بومی‌سازی و تولید محصولات داخلی در ایران نماید و در راستای سیاست‌های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر رونق اقتصادی در ارتباط با تولید داخل، از سال 1394 سرمایه‌گذاری مشترک عظیمی در احداث مجهزترین کارخانه تولیدی مجهز به خط تولید نسل چهارم تکنولوژی و منحصر به فرد در منطقه خاورمیانه و آفریقا در استان اصفهان انجام دهد.

شرکت کویرموتور نماینده رسمی کاواساکی ژاپن در ایران